Tüm paketlerde sınırsız kullanıcıyı sistemde tutabilirken paketlere göre aylık gönderebileceğiniz email adedi değişiyor. 

Essentials paketimiz daha çok küçük kurumlar için oluşturulmuş, email, SMS ve ödeme altyapı hizmetleri sunan bir versiyon. Burada bağış ve aidat toplanıp, etkinlik bilet satışları yapılabiliyor. Essentials pakette maximum 1,000 kişiye ayda 5 kez email gönderimi yapılabiliyor. 

Profesyonel paketimiz ise Essentials paketteki özelliklere ek olarak otomasyon özelliği sunuyor. Burada sisteme birden fazla banka hesabı tanımlayıp kredi kartı kaydederek otomatik ödeme almak ve düzenli bağış toplamak mümkün.  Profesyonel pakette 2,500 üyeye yine ayda 5 kez gönderim yapılabiliyor. 

Premium paketimizde ise tüm bu özelliklerin yanı sıra birebir destek ile her an teknik destek sunuluyor. API erişimi ve sistem üzerinde yapılacak yeniliklerde daha çok söz sahibi olunabiliyor. Premium paketimiz ise 10,000 kişiye aylık 50,000 email gönderimini destekliyor.

Daha üzeri ihtiyaçlarınız için detaylı bir görüşme sonrası size özel teklif sunuyoruz.

Paket fiyatlarımıza websitemiz üzerinden ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza uygun paketi belirlemek için sorularınız olursa dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Did this answer your question?