Sivil Toplum Kuruluşları için bütçe meseleleri, hem sınırlı kaynaklarını akıllıca kullanabilmeleri hem de şeffaflıkları açısından oldukça önemli. Raklet, sisteme birden fazla banka hesabı tanımlamanıza imkan vererek daha planlı, şeffaf ve öngörülü bir şekilde hareket edebilmenize imkan veriyor.

Raklet hesabınızda artık dernek ve dernek iktisadi işletmesi hesaplarınızı ayırabilir; aidat ödemeleri gibi kurum içi rutin işleyişler için ayrı bir banka hesabı, düzenlediğiniz bağış kampanyaları ya da etkinlik bilet satışlarınız için ayrı bir banka hesabı tanımlayabilirsiniz.

Raklet hesabınıza yeni bir banka hesabı tanımlayabilmek için:

  1. Yönetici panelinde sol alt köşede bulunan email adresinizin üzerine tıklayıp Ayarlar bölümünü seçtiğinizde hesabınızla ilgili temel güncellemeleri yapabileceğiniz sayfaya yönlendiriliyorsunuz.

2. Burada yapmanız gereken Banka Bilgileri bölümüne geçiş yapıp + Ödeme Hesabı Ekle butonuna tıklamak.

3. Sonrasında banka hesabınızın bulunduğu ülkeyi seçerek Ekle dediğinizde Fatura Adresi, IBAN no, Vergi Numarası ve Vergi Dairesi gibi verileri gireceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Verileri girip Kaydet butonuna bastığınızda aktivasyon talebiniz iletilmiş oluyor.

4. Onaylanma işleminden sonra hesabınız aktive olacak ve sizler hangi ödeme işlemlerinin hangi hesap üzerinden gerçekleşeceğine karar verebileceksiniz.

Raklet, operasyonel işlemlerinizi çok daha organize bir şekilde ve daha az zaman ve emek harcayarak gerçekleştirebilmeniz için gelişmeye devam ediyor.

Yepyeni gelişmelerle yeniden görüşmek dileğiyle…

14 günlük ücretsiz denemenizi şimdi başlatın!

Share this:

Aracı kurum (Paypal, Iyzico vs.) gibi lisanslı ödeme sistemleri uzerinden aidat/bagis toplamada sorun var mı?23/09/2015In "Hukuk"

Dernek Yazılımı: Evet Ama Hangisi?11/03/2016In "Dernek Yönetimi"

Raklet Microsoft Philantropies ile İş Birliğinde İlk Adımı Attı!06/05/2016In "Başarı Hikayeleri"

Did this answer your question?