Veritabanınızda bulunan kişilerle iletişiminizi, oluşturduğunuz listeler doğrultusunda çok daha sağlıklı bir şekilde yönetebilir, onları dilediğiniz gibi gruplandırabilirsiniz. Bunun için:

  1. Yönetici panelinde sol alt köşede bulunan email adresimize tıklıyor Kişiler sekmesine tıklıyor ve açılan ekrandan Listeler bölümünü seçiyoruz. Burada sistemde oluşturduğumuz tüm listeleri toplu hâlde görebilmemiz mümkün.

2. Yeni bir liste oluşturmak için hemen sağ tarafta bulunan +Liste Ekle butonuna tıklıyor, oluşturmak istediğimiz listenin ismini yazarak Kaydet butonuna basıyoruz.

Örneğin burada “Telefonu Olmayan Üyeler” şeklinde bir liste oluşturmak istediğimizi varsayalım.

3. Kaydet butonuna bastıktan sonra karşımıza gelen ekranda İçeren butonuna tıklayarak herkesi seçebilir, kapsayıcı grubumuzu bu şekilde oluşturabiliriz.

4. Bu grupta yer almasını istemediğimiz kişiler ayırmak için (Buradaki örneğimizde telefonu olan üyeler) hemen yanda bulunan Çıkar butonuna tıklayıp açılan pencereden seçim yapmamız yeterli.

5. Oluşturduğumuz bu yeni listede hangi üyelerin yer aldığını görebilmek için yine aynı ekranda yer alan Üyeler butonuna tıklıyor ve hepsini bir arada görebiliyoruz.

6. Liste ismini güncelleme ya da oluşturduğumuz listeyi silme işlemi için Ayarlar butonuna tıklayıp açılan pencerede gerekli değişiklikleri yapabiliyoruz.

7. Oluşturduğumuz listeler kişilerin kendi profillerinde yaptıkları değişikliklere göre sürekli olarak güncelleniyor. Örneğin telefonu eksik olan herhangi bir üyemiz sisteme girip iletişim bilgilerini güncellediğinde artık bu listede yer almayacak.

Did this answer your question?