Raklet üzerinden, üyeler tarafından online olarak yapılan ödemeler, hesabınıza otomatik olarak kaydedilir. Bunların dışında gelen ödemeleri manuel olarak hesabınıza kaydetmek için iki seçeneğiniz var:

  1. Ödemeyi ilgili üyenin profili içinden ekleme

  2. Ödemeyi Üyelik bölümünden ekleme

Ödemeyi ilgili üyenin profili içinden ekleme

  1. Admin tarafında Bağlantılar bölümüne gidiyor ve ödeme bilgisi eklemek istediğimiz üyemizin ismini sağ üst köşede bulunan arama kutucuğuna yazıyoruz.

  1. Yönlendirildiğimiz ekran kişilerimize dair en temel verileri görüntüleyebildiğimiz hızlı erişim ekranı. Burada Ödeme Ekle butonuna tıklayarak ödeme işleminin ayrıntılarını girebileceğimiz ekrana geçiş yapabiliriz. Tek yapmamız gereken ödeme metodunu ve tutarını girip kaydet butonuna basmak.

3. Eğer tarih bilgisini de girmemiz gerekiyorsa çok daha ayrıntılı veri girişi yapabileceğimiz üye profilinde gidip buradan ilgili ödemeye ait düzenleme butonunu tıklamamız yeterli.

Ödemeyi Üyelik bölümünden ekleme

  1. Üyelerinizin finansal süreçlerini yönetici panelindeki Üyelik bölümünden takip edebilmeniz mümkün. Bir üyemize ödeme eklemek için Ödemeler bölümüne geçiş yapıyoruz.

  1. Açılan sayfada Üye bölümünden ödemenin hangi üyemize ait olduğunu seçiyoruz. (Burada, Seç bölümüne ilgili üyenin adını yazarak, kolay ulaşım sağlayabiliriz.) Daha sonrasında ödeme detaylarını girerek Kaydet butonuna basıyor ve ödemeyi ekliyoruz.

Share this:

Raklet Hesabınıza Yeni Bir Üye Ekleme22/10/2016In "Kullanım Kılavuzu"

Raklet Dışı Yöntemlerle Yapılan Bağışları Sisteme Ekleme11/09/2015In "Kullanım Kılavuzu"

Dernek Yönetim Sistemi Hakkında Aklınıza Takılanlar10/03/2016In "Dernek Yönetimi"

Did this answer your question?