All Collections
Türkçe
Üyelik
Raklet Hesabınızda Online Üyelik Başvurusu Onaylama
Raklet Hesabınızda Online Üyelik Başvurusu Onaylama

Online üyelik başvurularını onaylamak veya reddetmek Raklet ile çok kolay! Bu konuda daha fazla bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Updated over a week ago

Online üyelik başvurusu, süreci hem siz hem de üyeleriniz için oldukça kolaylaştıran bir yöntem. Online üyelik başvurusunda bulunmuş üyelerinizin başvurularını onaylamak için:

1. Yönetici panelinde sol tarafta bulunan Sosyal Ağ sekmesini tıklıyor ve açılan ekrandan Yeni Başvurular butonuna tıklıyoruz.

Yönetici panelinde sol tarafta bulunan Sosyal Ağ sekmesini tıklıyor ve açılan ekrandan Yeni Başvurular butonuna tıklıyoruz.

2. Burada yeni üyelik başvurusunda bulunmuş kişileri liste halinde görebiliriz. Aynı zamanda başvuru tarihi ve iletişim bilgilerini görebilmemiz de mümkün. Başvuruyu onaylamak için satır sonunda bulunan Onaylama Butonuna basıp gelen ekranda gerekiyor ilgili değişiklikleri yapabilir, üyemizin hangi üyelik planına dahil olacağını belirleyebiliriz.

Başvuruyu onaylamak için satır sonunda bulunan Onaylama Butonuna basıp, düzenleyebilirsiniz
İşiniz bittiğinde Kaydet'e basın

3. Gerekli değişiklikleri yaparak Kaydet ve sonrasında İşle butonuna basıyoruz. Böylece doğrudan onaylama işlemini gerçekleştirebileceğimiz ekrana yönlendiriliyoruz. Bilgileri tek kontrol gözden geçirebildiğimiz bu ekranda Ekle butonuna bastığımızda üyemiz sisteme kaydedilmiş olacak.

İşle tuşunda bastıktan sonra, bilgileri kontrol edip Ekle tuşuna basın

4. Sonrasında üyemizin profiline giderek çok daha ayrıntılı bilgiyi sisteme girebiliriz.

Üyenin profiline giderek daha fazla bilgi ekleyebilirsiniz
Did this answer your question?