Online Üyelik Başvrusu imkanı topluluğunuzu büyütürken sizlere yardımcı olabilecek önemli bir özellik. İçeriğine karar verdiğiniz form üzerinden yeni üyelik başvuruları alabilir, topluluğunuza yeni kişiler dahil edebilirsiniz.

Formumuzda hangi alanların olması gerektiğine karar verebilmek için:

  1. Yönetici panelinde sol tarafta bulunan Üyelik sekmesine tıklıyor ve buradan Ayarlar bölümüne geçiş yapıyoruz.

  1. Bu ekranda üyelik başvuru formumuzda yer almasını istediğimiz bölümleri belirleyebilmemiz, üyelik şartları, üyelik avantajları gibi açıklamalarımızın içeriğini oluşturabilmemiz mümkün.

  1. Başvurunun formunda yer almasını istediğimiz alanları yanlarında bulunan tik işaretleriyle belirleyebiliriz. Şayet üyelik aidatı dışında ayrıca bir kayıt ücreti belirlemek istersek de bu ücreti belirtmemiz ve üyelik onaylanır onaylanmaz bu kayıt ücretinin tahsil edilmesini tercih edersek kredi kartı seçeneğini etkin duruma getirmemiz mümkün.

  2. Başvuru formumuzu tasarladıktan sonra sağ üst köşede Formu Görüntüle‘ye tıklayarak formumuzun üyelerimizin gözünden nasıl göründüğünü kontrol edebiliriz.

  3. Üyelerimiz hesabımıza giriş sayfasında sağ alt köşede bulunan Üye Olun butonuna tıklayarak bu forma ulaşabilir, üyelik başvurularını gerçekleştirebilirler.

7. Online üyelik başvurusunda bulunmuş olan kişilerimizi sistem üzerinden onaylayarak onları doğrudan ağımıza dahil edebiliriz.

Share this:

Raklet Hesabınızda Online Üyelik Başvurusu Onaylama18/10/2016In "Kullanım Kılavuzu"

Yeni Üyeler Kazanmanın En Kısa Yolu: Online Üyelik Başvurusu21/02/2016In "Dernek Yönetimi"

Raklet Hesabınıza Yeni Bir Üye Ekleme22/10/2016In "Kullanım Kılavuzu"

Did this answer your question?