Raklet üzerinden online üyelik başvurusunda bulunmuş kişiler sizlerin onayından geçtikten sonra hesaba otomatik olarak kaydedilir. Bunun dışında sizler de hesabınıza yeni bir üye ekleyebilirsiniz.

Raklet hesabınıza yeni bir üye eklemek için;

  1. Sisteme girdikten sonra geçiş yaptığımız yönetici panelinde sol tarafta bulunan Bağlantılar sekmesine tıklıyoruz. Bağlantılar ekranında sistemde kayıtlı tüm kişilerimizi listeleyebilmemiz, sol taraftaki filtreleme bölümünden listelemeyi dilediğimiz gibi şekillendirmemiz mümkün.

2. Sisteme yeni bir kişi kaydetmek için hemen sağ üst köşede bulunan Bağlantı Ekle butonuna basıyoruz. Burada dilersek kişi, kurum bazında ekleme yapabilir ya da yeni bir kişi listesini hesabımıza toplu olarak aktarabiliriz.

3. Kişi bazında ekleme yapmak istiyorsak yeni ekleyeceğimiz bağlantımızın profil, kullanıcı, üyelik ve iletişim bilgilerini girdikten sonra sağ alt köşede bulunan Kaydet tuşuna basıyoruz.

3. Böylece yeni üyemizi sisteme başarıyla eklemiş oluyoruz. Dilersek kendisinin profilinde diğer alanları da güncelleyerek çok daha ayrıntılı bir kayıt elde edebiliriz.

Share this:

Raklet Dışı Yöntemlerle Yapılan Ödemeleri Sisteme Ekleme12/09/2015In "Kullanım Kılavuzu"

Raklet Hesabınızda Online Üyelik Başvurusu Onaylama18/10/2016In "Kullanım Kılavuzu"

Raklet Dışı Yöntemlerle Yapılan Bağışları Sisteme Ekleme11/09/2015In "Kullanım Kılavuzu"

Did this answer your question?