All Collections
Türkçe
Kişiler
Kişi Verilerini Filtreme ve Raporlama Artık Çok Daha Zahmetsiz
Kişi Verilerini Filtreme ve Raporlama Artık Çok Daha Zahmetsiz

Detaylı filtreleme ve raporlama özelliği Raklet'te! Bu konuda daha çok bilgi için yazımıza bakabilirsiniz.

Updated over a week ago

Sizlerden aldığımız geri bildirimlerde gördük ki detaylı filtreleme ve raporlama özelliği kurumlarımızın en çok ihtiyaç duydukları özelliklerden biri.

Raklet’in yeni geliştirdiği kişi modülüyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişilerinizi dilediğiniz gibi filtreleyebilir, bu filtreleme sonuçlarını doğrudan excel dosyalarınıza aktarabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Raklet hesabınıza, üye olmayan kişilerinizi tanımlayabilmeniz de mümkün. Üye ya da değil tüm kişilerinizi Bağlantılar sekmesi altında listeleyebilir, üyeleriniz özelindeki işlemler için ise Üyelik bölümü kullanabilirsiniz.

Üye ya da değil tüm kişilerinizi Bağlantılar sekmesi altında listeleyebilir, üyeleriniz özelindeki işlemler için ise Üyelik bölümü kullanabilirsiniz

Tüm kişilerimizi sol tarafta bulunan filtrele bölümünden dilediğimiz gibi filtrelememiz mümkün. Seçtiğimiz kriterlerin tümüne uyan kişiler sağ tarafta listeleniyor olacaklar.

Burada ekranda görünmesini istediğimiz kolonları sağ üst köşedeki kutucuktan belirleyebiliriz. Dilersek var olan kişilerimizin tüm verilerini bu ekrana yansıtabilir, dilersek ihtiyacımız olan tek bir kriteri görüntüleyebiliriz.

Bağlantıları Filtreleyebilirsiniz, veya Sağdan görünmesini istediğiniz kolonları seçebilirsiniz

Burada ihtiyacımıza göre filtrelediğimiz kişilerimize doğrudan etiket atayabilir, etiketlerimiz altında listelenmelerini sağlayabilir ve sonrasında etikete özel email gönderebiliriz.

Filtrelediğiniz kişileri etiketleyebilirsiniz
Etiketi tanımladıktan sonra Etiketle butonuna basınız

Dilersek filtrelediğimiz kişileri doğrudan Excel dosyasına aktamamız da mümkün.

Filtrelediklerinizi dışa aktarıp, Excel dosyası şeklinde alabilirsiniz

Burada kişilerimizin sistemde var olan tüm verileriyle mi yoksa mevcut ekranda görüntülenen verilerle mi aktarılacaklarına karar verebilmemiz mümkün.

Dışa aktarırken nasıl aktarmak istediğinizi seçebilirsiniz
Did this answer your question?